صفحه اصلی

ایمیل مطالب بایگانی پشتیبانی

کلیپ صوتی تصویری
خبر
مقاله
یادداشت
گزارش
نکته
عکس های زیبا از آیت الله خامنه ای
الگوی مصرف
شعر

سبک زندگی
فرزندان رهبری
حزب الله لبنان
اقتصاد مقاومتی
انتخابات
خانواده
هسته ای
شهید
خامنه ای
امام خمینی
مدیریت جهادی
خانواده رهبری
دفاع مقدس
تعمیر و نصب ماهواره
شیخ عبدالهادی الفضلی
زندگی شخصی آیت الله خامنه ای
عزم ملی
نکته و پند
آیت‌الله ملکوتی
بازرسی دفتر

فرزندان رهبری مسئولیت دولتی ندارند فقط طلبه اند

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


درباره فعالیت‌های اقتصادی فرزندان رهبری رسانه‌های بیگانه شایعات زیادی را مطرح کرده اند. حجت الاسلام مروی درباره زندگی مصطفی خامنه ای خاطره ای نقل می کند و می گوید:« آقا مصطفی‌ آقازاده بزرگ آقا‌ همان سال اول ازدواجشان که طلبه‌ قم بودند،‌.‌ خانه‌ای اجاره کرده بودند و مستأجر بودند - الان هم مستأجرند - ما را یک روز برای ناهار دعوت کردند. ما رفتیم منزل ایشان. یک سال از ازدواج ایشان نگذشته بود، ماههای اول ازدواج ایشان بود. ما هم یک گلدان معمولی خریدیم و رفتیم که دست خالی نرویم. من واقعاً‌ تعجب کردم که آیا این خانه، خانه‌ یک تازه‌داماد است؟! حالا نه خانه‌ فرزند رهبر انقلاب و مقام اول کشور، حتّی خانه‌ یک تازه‌داماد هم این نیست. یعنی یک خانه‌ تازه‌داماد، بالاخره یک زرق و برقی دارد؛ تا مدتها این زرق و برق خانه‌ تازه‌داماد و خانه‌ تازه عروس، هست. من توی خانه‌ اینها، واقعاً همان زرق و برق معمولی یک تازه‌داماد و یک تازه عروس را ندیدم. بسیار زندگی معمولی، دوتا فرش ماشینی، آن هم نه سه‌ در چهار‌ چون من دقت داشتم به این چیزها. دور و بر خودم را نگاه می‌کردم. حواسم بود و تا آنجا که می‌توانستم، رصد می‌کردم اوضاع و احوال خانه را‌. دو تا فرش شش متری انداخته بودند، دور خانه هم موکت بود و دو‌ سه تا پشتی ابری معمولی، نه مبلمانی، نه زرق و برقی! زندگی ساده و خوبی در آقازاده‌های ایشان سراغ داریم.»


برچسب‌ها: فرزندان رهبری
 

شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

ادامه مطلب


نهار میهمان کتاب و لوبیا‌پلوی بیت رهبری بودیم و چسبید!

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


دست‌اندركاران دفاتر ادبیات مقاومت و ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری با رهبر انقلاب دیدار بسیار زیبا و شعف انگیزی داشتند که گوشه هایی از جزئیات غیر رسمی این دیدار در ذیل می خوانیم:جلسه ساده‌ای كه روی صندلی‌هایی ساده در سالنی ساده برگزار می‌شد و پذیرایی‌اش هم چای و آب و شیرینی خشك ساده بود.آقا بسم‌الله گفتند و شروع كردند: «خیلی جلسه پرفایده‌ای بود برای من و خیلی استفاده كردم. این را هم بدانید اگر امر دایر باشد به اختیار شخصی خودم كه جلسه با امثال شما داشته باشم یا جلسه سیاسی و اقتصادی و ... حتماً اولویت اول و دوم و سومم جلسه با شماها خواهد بود.»شنیدن این جمله روی صورت همه حاضران لبخند كاشت. آقا ادامه دادند كه: «وقتی شما با كمترین و بهترین كلمات، معانی و مفاهیم عمیق را منتقل می‌كنید، از عمق جان لذت می‌برم. گزارش دفتر خودمان و گزارشی را كه آقای مؤمنی فرستاده بودند، صبح مطالعه می‌كردم. در پایان سجده شكر بجا آوردم از این همه اتفاقات خوب».من وقتی كتابی را كه آقای بهبودی زحمت كشیده و درباره‌ی حقیر نوشته بود خواندم، متوجه شدم خودم حتی با كمك اطرافیان هیچ‌وقت نمی‌توانستم چنین كاری را انجام دهم. من از كارِ هنرمندانه‌ی این نویسندگان لذت می‌برم، ضمن این‌كه خانم‌ها هم زیاد شده‌اند بین این نویسندگان.آقا رسیده بودند به آخر صحبت‌ها، همه به رسم ادب و برای خداحافظی جلو آمدند. كاظمی گفت: رتبه ما در تاریخ شفاهی آسیا دوم است. آقا بی‌درنگ جواب دادند: در دنیا باید اول باشید. یك نفر از لزوم وجود كتابخانه‌های تخصصی گفت. آقا جواب دادند شما حوزه هنری و سازمان تبلیغات هستید، شما باید كاری كنید؛ «إذا عَلِمتَ فَاعمَل». وقتی می‌دانید كاری خوب و درست است، اقدام كنید.بالأخره دقایقی مانده به اذان جلسه تمام شد و آقا رفتند. جمع خندان با هم خوش‌و‌بش می‌كردند. بعضی كه عجله داشتند، رفتند و بقیه ماندند و نماز خواندند و نهار میهمان لوبیا‌پلوی بیت رهبری بودند.

منبع


برچسب‌ها: کتاب
 

شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

ماجراي ماسك نزدن رهبري در جبهه چه بود

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


آقا محسن، ماسكي را به آيت‌الله خامنه‌اي دادند. ايشان گفتند: «نه، ماسك نمي‌زنم، ماسك فايده ندارد.» گفت: «فايده دارد، نمي‌شود نزنيد حاج آقا.» گفتند: اين ماسك را اگر بزنم، شيميايي از لاي اين ريش مي‌رود تو.» رژيم بعثي عراق در عمليات والفجر 10 هنگامي كه با ضعف و زبوني روبرو شد مناطق وسيعي را بمباران شيميايي كرد و هزاران نفر از مردان، زنان و كودكان بي‌گناه را مصدوم كرد. مطلب زير خاطره اي از آن‌ دوران است كه مربوط مي‌شود به حضور مقام معظم رهبري در منطقه عملياتي والفجر 10.


برچسب‌ها: دفاع مقدس
 

شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

ادامه مطلب


عاقبت به خیری یک رفیق 25 ساله

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


برادر شهید طهرانی مقدم با بیان اینکه رابطه دو طرفه‌ای بین رهبری و شهید طهرانی مقدم برقرار بود، گفت: پس از شهادت وی رهبر معظم انقلاب فرمودند طهرانی مقدم عاشق و مطیع رهبری بود.طهرانی‌مقدم خاطرنشان کرد: همسر مقام معظم رهبری مهمان مادرم بودند و نقل کردند روز حادثه (زمانی که طهرانی‌مقدم به شهادت رسید) آقا وقتی که برگشتند حالشان عوض شد. به ایشان گفتم چه اتفاقی افتاده است که پاسخ دادند من رفیق 25 ساله‌ام را از دست داده‌ام.کسی که عاشق ولایت باشد رابطه دو طرفه خواهد بود. حسن طهرانی مقدم رابطه دو طرفه‌ای را با مقام معظم رهبری برقرار کرده بودند. وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری وقتی که از مجموعه تحت امر طهرانی‌مقدم بازدید کردند، 2 یا 3 روز بعد از آن جمله معروفی را مبنی بر اینکه تهدید را با تهدید پاسخ می‌دهیم، بیان فرمودند. دشمنان مدام با تهدید علیه ما صحبت می‌کنند، اما ما امروز مقتدریم و این شهید بزرگوار نیز توانست سلاح‌های بازدارنده را ا ختراع کند.

 

شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

ادامه مطلب


نامه رهبری در مورد صلاحیت مشایی برای پست معاونت

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، محمود احمدی نژاد در حکمی اسفندیار رحیم مشایی را به عنوان معاون اول رییس جمهور برای دولت دهم انتخاب کرد. این انتخاب با توجه به حاشیه هایی که در مورد مشایی وجود داشت، انتقادهایی را برانگیخت و موج اعتراض به حدی افزایش یافت که مخالفت مقام معظم رهبری درباره معاونت اولی مشایی علنی شد. متن نامه مقام معظم رهبری درباره اسفندیار رحیم مشایی بدین شرح است: بسمه تعالی،جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، با سلام و تحیت، انتصاب جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رییس جمهور، بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقه مندان به شماست. لازم است انتصاب مزبور ملغی و کان لم یکن اعلام گردد."
این نامه توسط ابوترابی فرد نایب رییس وقت مجلس شورای اسلامی علنی شد و وی علنی شدن این نامه را با نظر رهبری اعلام کرد. حال، منتقدان مشایی می گویند، فردی که معاونت اولی وی از دیدگاه مقام معظم رهبری نادرست است، چگونه ممکن است برای انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت شود.

 

شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

نظر آقا در مورد تشکیل هیات رزمندگان اسلام

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


حاج صادق آهنگران در مصاحبه با ماهنامه هیات بخشهایی از روایت راه اندازی هیات رزمندگان اسلام را بیان کرده است. وی گفت: پس از مدتی بدلیل مشغله و مسائل خانواده مجبور شدم به اهواز برگردم و پس از آن آقای مداحی مدیر هیأت شدند و سردار کوثری و سردار همدانی نیز در هیأت امنا بودند. اولین جلسه هیأت را عید غدیر در مهدیه تهران برگزار کردیم و تصمیم بر این شد که نامه ای به آقا بنویسیم و نظر ایشان را جویا شدیم و ایشان در جواب سه جمله کلیدی فرمودند: "1- خود جوش باشد 2- باعث تعطیلی هیأت های دیگر نشود 3- سازمانی نباشد" و به برکت همین رهنمود بحمدالله امروز بیش از 600 شعبه هیأت در سراسر کشور داریم.
کار اصلی هیأت در ابتدا دعای ندبه بود، پیشنهاد اولیه برای خواندن دعای ندبه نیز "مهدی منصوری" بود، صدا و سیما نیز در آن زمان به میدان آمد و انصافاً خیلی خوب همکاری می کرد، بماند که الان کم لطف شده اند! بعد از آن بود که دیگر بزرگانی چون حاج سعید حدادیان، حاج محمدرضا طاهری، حاج محسن طاهری، حاج محمود کریمی و ... نیز آمدند و در آن زمان یکی از بهترین مجالس هیأت را در روز میلاد حضرت علی(ع) حاج حسن خلج، حاج محمود کریمی و حاج محمدرضا طاهری برگزار کردند که همان شعر "علی مولا علی مولا" را همخوانی کردند و با این مراسم نیز هیأت رزمندگان دیگر برای مردم جا افتاد.


برچسب‌ها: هیات
 

شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

ادامه مطلب


سیره زندگی حضرت آقا چگونه است؟

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


آیا همسرتان در خانه به شما کمک میکنند؟

در حال حاظر نه ایشان چنین فرصتی دارند و نه از ایشان چنین انتظاری داریم.اما یک خصیصه بسیار پسندیده ای که ایشان دارند و می تواند نمونه و سر مشقی برای دیگران باشد این است که زمانی که ایشان در منزل هستند، اگرچه معمولا خسته از کار روزانه می باشند اما سعی دارند تا جو خانه را از مشکلات محیط کارشان به دور نگهدارند.سیره زندگانی شما چگونه است؟

سالهاست که ما اشیای تجملاتی را به خانه مان راه نداده ایم.زیبایی خوب است اما نباید خودمان را درگیرزندگی تجملاتی بکنیم.ما در خانه مان دکوراسیون به معنای متداول آن،فرشها و پرده های قیمتی،مبلمان و غیره نداریم. سالها پیش خودمان را از این چیزها رها کرده ایم،والدین آقای خامنه ای در این رابطه سر مشق ما بوده اند و مادر ایشان چنین تجملاتی را مورد انتقاد قرار میدادند و من نیز همین عقیده را دارم. همیشه به فرزندانمان توصیه میکنم که آنها هم باید در رفتار شخصی شان این گونه باشند.زیرا اشیای لوکس غیر ضروری میباشد.


برچسب‌ها: زندگی شخصی آیت الله خامنه ای
 

شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

ادامه مطلب


آقا 3 بار گفتند که خوشا بحال آنها

نویسنده : سرباز ولایت

موضوع :


حجت‌الاسلام و المسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان مصاحبه‌ای با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به سفارش ویژه رهبر معظم انقلاب به دست اندر کاران عمره دانشجویی اشاره کرد و گفت: یک‌بار حاج آقا محمدیان(رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور) از قول رهبری به من گفتند که «این حرکت نباید کند شود و باید نواقصش برطرف شود»؛ بار دیگر هم با 15-10 نفر از دوستان برای اقامه نماز به امامت معظم له خدمت رهبری رسیدیم، پس از نماز رهبری آمدند و با همه سلام و علیکی کردند، به من که رسیدند گفتم«آقا من خادم دانشجوها هستم در ستاد عمره دانشگاهیان»؛ آقا یک آن سر جایشان ایستادند و بسیار منقلب شدند، سرشان را بالا کردند و سه بار فرمودند «خوشا بحال آنها...خوشا بحال آنها...خوشا بحال آنها» و سپس فرمودند «به دانشجویان بگویید که در این سفر روی خودسازی‌شان کار کنند.»

منبع

 

پنجشنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۲

 

مطالب گذشته

·

ایران محاصره است اما ابرقدرت است ارسال در : شنبه یکم فروردین ۱۳۹۴14:25

·

پدرم با نایب امام زمان(عج) بیعت کرده است ارسال در : دوشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۳14:22

·

تکتیک های غرب برای اسلام هراسی ارسال در : جمعه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۳14:37

·

بهانه صلح حدیبیه گرفته‌اند! ارسال در : پنجشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۳14:35

·

انسان‌های ارزشمند در همه صورت با ارزشند‌! ارسال در : چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳14:25

·

برای این عرصه رهبری نیز مایه گذاشتند ارسال در : چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳14:20

·

توصیه های کلیدی امام خامنه ای به یک فرد در دو مسئولیت ارسال در : چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳11:19

·

گوشه هایی از زندگی مردان خدا ارسال در : سه شنبه شانزدهم دی ۱۳۹۳9:55

·

از بركتِ علی فقراي مسیحی نيز به نوايي رسيدند ارسال در : چهارشنبه دوازدهم آذر ۱۳۹۳15:23

·

مهمانی ویژه با کلوچه و کلی خاطرات رنگ گرفته ارسال در : شنبه هشتم آذر ۱۳۹۳15:42

·

پیام شفاهی و فوری آیت الله خامنه ای به حزب الله لبنان ارسال در : پنجشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۳12:40

·

آقا گفتندکه یکی از عزیزترین کسانم را از دست دادم ارسال در : پنجشنبه بیست و دوم آبان ۱۳۹۳11:56
" يک نفر را مثل آقاى خامنه‌ای پيدا بکنيد که متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار، و بناى قلبى اش بر اين باشد که به اين ملت خدمت کند، پيدا نمى کنـيد، ايشان را من سالهاى طولانى مى شناسم،.» امام خمينى «قدس سره»
------------------------------------
خواننده با لمس اين زندگي به احساس آرامش وصف ناشدني در مورد آينده كشورش مي رسد. انعكاس اين ناشنيده ها و ناديده ها باعث كدورت خاطر معظم له مي شود و گرنه ايشان بايد تا كنون چندين بار به رسانه هاي همگاني اين اجازه را مي دادند كه سيماي زندگي اش را به تصوير بكشند.
صلوات:اللهم صل علی محمد و آل محمد

توسعه شبکه پایتخت

Powered by WebGozar